Stretnutie strediskových rád 2015

Naša Domka Zvolen sa opäť zúčastnila Stretnutia strediskových rád. Tento rok sa uskutočnilo vo Vrútkach v malebnom prostredí Veľkej Fatry. Táto akcia sa konala cez víkend a v našom zastúpení sa jej zúčastnil náš podpredseda Vladko a Miška.

Stretnutie sa začalo 20. októbra sv. omšou a potom nasledovali hry. Naše ústredie Domky nám v sobotu predstavilSSR 2015o nový manuál – Saleziánska pastorácia mládeže. Čo to je? Je to nový model alebo pomôcka ako máme vychovávať našich mladých zverencov, ktorí majú nové potreby v terajšom svete. Na lepšie pochopenie tejto knihy sme mali rôzne workshopy, kde sme si bližšie priblížili dôležité témy. V skorších nedeľných hodinách sme začínali sv. omšou a následne sme si predstavili knihu v praxi. Celé sme to ukončili spoločným obedom a potom sme sa každý rozišli do svojich domovov.

Prežili sme pekný víkend, zoznámili sme sa s novými ľuďmi, nabrali sme nové skúsenosti. Túto akciu hodnotíme veľmi pozitívne, pretože sa nám páčila organizácia a aj program.

Michaela Donovalová, Vladimír Lupták

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>