Stretká pre teba ako vyšité!

Predstavujeme Vám stretká, ktoré budú v šk. roku 2014/2015 prebiehať vo farnosti Zvolen – Západ v rámci nášho združenia DOMKA.

ANJELIKOVIA (dievčatá, 3.-5. ročník ZŠ)

Naše stretko je plné úžasných, zábavných a akčných dievčat, ktoré nechcú sedieť doma a rady sa stretávajú so starými, ale aj novými kamarátkami. Snažíme spoznávať seba navzájom a Boha cez rôzne aktivitky a hry. Rady pozeráme rozprávky, fotíme sa a chodíme von. Milujeme všetky hry, v ktorých sa môžme vyblázniť.

KURENCE (dievčatá, 7.-9. ročník ZŠ)

Vzájomné vzťahy medzi dievčatami utužujeme spoločnými aktivitami kde ukazujú kolektívneho ducha. Taktiež nemalou súčasťou nášho stretka sú aj rozhovory na témy, ktoré sa dotýkajú práve nás (škola, móda, priateľstvá, vzťahy atď.). Určite sa spolu vydáme aj na nejaky výlet. Je to proste stretko, do ktorého patrí každé správne dievča v našom veku.

KLUCI (chlapci, 5.-8. ročník ZŠ)

Sme malá skupina chalanov, ktorí radi objavujú nové veci a pokúšajú sa rozvíjať svoje dary a talenty. Niekedy sme hluční (ako sa na správnych chlapcov patrí), ale najmä hraví a tvoriví. Naším cieľom je, aby sme hľadali svoje nadanie, miesto vo svete a rozvíjali svoj vnútorný život.

 MANHOOD (chlapci, 1.-4.ročník SŠ)

Hľadanie spirituality muža je naša charakteristická črta. Stretávame sa raz mesačne a diskutujeme na tému muža v dnešnej spoločnosti. Nachádzame naše pravé mužské JA. To, čo nachádzame sa potom snažíme aplikovať i do reality nášho života. Okrem diskusií sa občasne vydáme i na dobrodružstvo napr. do lesa či na chatu.

Ak máte záujem, aby Vaše dieťa navštevovalo naše stretká, kontaktujte nás na adrese stevivik(zavináč)gmail.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>