Aký bol Tábor priateľstva?

Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Tým sme sa riadili aj my, a preto Vám už celé prázdniny ponúkame možnosť aspoň trochu zakúsiť, aké bolo domkárske leto 2014. Táborové.

Domka organizovala tohtoročný tábor na saleziánskej chate na kopcoch pri Banskej Belej. A aj vďaka sponzorom, ktorí náš tábor či už materiálne alebo finančne sponzorovali, boli spokojné nielen deti, ale aj animátori. Ale ako sme už spomínali vyššie, lepšie je vidieť. Nebudeme sa tu teda príliš dlho vypisovať… Pozrime sa na to, čo ste už od nás mohli vidieť, s menovkou Tábor priateľstva. Aký bol teda Tábor priateľstva?


Začali by sme krátkym videom, zostrihom z pobytového tábora, aby sme sa s vami podelili so zážitkami, ktoré nás sprevádzali na Banskej Belej.

Tábor priateľstva – zostrih


Neskôr sme priniesli taktiež špeciálne vydanie Informačníka, ktorý vydávame v našej farnosti Zvolen – Západ. Išlo o vydanie s podtitulom Táborový špeciál, a celé vydanie sme venovali práve tejto téme. Keďže vám nedokážeme cez internet sprostredkovať zážitok z držania reálneho papierového vydania, prinášame vám aspoň jeho online verziu.

Informačník – Táborový špeciál

O Informačníku, ale aj o tom, čo v ňom nájdete sa môžete dozvedieť v tomto článku. Informačník môžete podporiť i finančne, keď prispejete do pokladničky Informačníka vo vestibule kostola u dominikánov vo Zvolene. Už čoskoro totiž vďaka Vašej podpore vyjde ďalšie číslo.


Teraz vám prinášame fotogalériu, kde presne zistíte, čím všetkým si museli účastníci prejsť, aby sa mohli nazývať ozajstnými priateľmi. Prostredníctvom fotopríbehu sa dozviete o najväčších trhákoch nášho tábora na rok 2014.

Galéria z Tábora priateľstva 2014

Nestačilo? Prezrite si kompletnú fotogalériu z Táboru kategoricky roztriedenú podľa dní. Účastnici tábora priateľstva sa môžu tešiť na kompletné spoločné fotgrafie. Sťahujte či prezerajte. Nájdete v nej všetky fotografie z nášho tábora 2014.

klikni pre zobrazenie fotiek


 

Tak a je tu to najlepšie. Premýšľali sme ako sa vám, rodičom ako aj účastníkom, čo najlepšie poďakovať za prejavenú dôveru. Prišli sme preto s niečím, čo by už  čoskoro malo prísť do vašich rúk. Domka – Zvolen teda rodinám účastníkom prináša DVD Tábor Priateľstva zadarmo. Videá, nové zostrihy a fotografie nájdete na jednom DVD. Máme ich na stole, čakajú už len kedy si nájdu správneho majiteľa.

DVD Tábor priateľstva

DVD čka sú pripravené. Doraziť k účastníkom rodín by mali už čo nevidieť

DVD – čka sú pripravené. Doraziť k účastníkom rodín by mali už čo nevidieť


Ako môžete vidieť, dobre sme sa na Vás pripravili. Už čoskoro si z našich podujatí totiž odnesiete nové zážitky. Spomienky, ktoré si budete pomätať tak dlho, ako spomienky na Tábor priateľstva 2014.

Zároveň ďakujeme všetkým vám rodičom, za prejavenú dôveru. Animátorom a organizátorom za sprostredkovanie výnimočných zážitkov i tým, ktorí nám pomáhajú svojimi modlitbami.

 

 

Ďakujeme a pevne veríme, že s vami vidíme už čoskoro. Sledujte našu stránku a nič vám neujde!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>