72 hodín, 23 projektov, 680 dobrovoľníkov a Domka!

Od Ivanky, cez Námestovo, Novú Dubnicu, Bystricu či Poprad až do Bardejova a Michaloviec… Po celom Slovensku Domkári počas víkendu 19. – 21.október dobrovoľníčili.

Keď hovoríme o dobrovoľničení, určite tým nemyslíme, že Domkári dobro „ničili“ ;)… Práve naopak, počas uplynulého víkendu strávili 72 hodín robením dobra „voľne“, čiže zadarmo. Odmenou im bol dobrý pocit z pomoci, zážitky zo spoločne stráveného víkendu, ako aj zo skvelo vykonanej práce.

Z vyše celkovo 200 zapojených projektov, saleziánski mladí zorganizovali 23, v rámci ktorých sa zapojilo až 680 dobrovoľníkov. Počas 72 hodín to vzali do vlastných rúk a pustili sa do maľovania, upratovania, čistenia, či iným spôsobom prispeli ku skrášleniu, či zlepšeniu svojho okolia. Konkrétny popis projektov s fotkami , ktorých bude postupne pribúdať, nájdete na našej FB stránke.

Ak ste náhodou nezachytili, o čom projekt 72 hodín bez kompromisu je, viac informácií nájdete na stránke www.72hodin.sk.

Sledujte náš facebook , kde sa takisto dozviete viac!

Autor: Veronika Dolná
Kontakt: veronika@domka.sk

tlačová správa (v .doc): TS_72hodin_DOMKA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>