I like Festival Lumen!

Divadlo ATak, Leeland, besedy, kaviareň, počasie… Aj toto ste mohli zažiť na Festivale Lumen a účastníci, ktorých sme vyspovedali to tiež nezabudli spomenúť. Aké sú ich reakcie na Festival Lumen?

Počas Festivalu Lumen:

“Prišla som z Bolešova a Festivalu Lumen som sa zúčastnila prvýkrát a som veľmi rada, že som tu mohla byť, pretože ma to oslovilo. Najviac sa mi páčilo vystúpenie Godzone a tiež prednášky, ktoré boli doobeda.”

“Pochádzam z Kútov a prišiel som sa sem odviazať, vypnúť po tých dvoch týždňoch neustáleho učenia. Páčia sa mi skupiny a gospel celkovo, a teším sa už na moju obľúbenú kapelu HB, ktorá hrá melodický metal.”

“My sme prišli z Holíča aj s kamarátmi a prišli sme sem hlavne kvôli dobrej hudbe. Najviac sa teším na The 29th Chapter.”

Po Festivale Lumen:

“Vždy sa teším na tento lumenovský víkend a ani tento rok ma nesklamal. Najviac ma oslovil Leeland, ATak, divadlo mladých z Partizánskeho “Postavený na skale” a prednášky, z ktorých som si nevedela od radosti vybrať. Festivalu Lumen prajem, aby ešte dlho vydržal a robil mladým taký skvelý čas, príležitosť stretnúť sa s priateľmi a hlavne s Ním.”
Mária Kvasová

“Ďakujem Festivalu Lumen za pekné zážitky z koncertov a prajem mu ešte veľa takýchto festivalov. Tento rok sa mi páčila kaviareň a besedy. Sám som sa ich zúčastnil na Trnavskej univerzite. Nepáčilo sa mi počasie, za čo nemôžu organizátori samozrejme.”
Vladimír Lupták

“Tento Lumen priniesol zopár noviniek, ale pre mňa osobne sa stal miestom stretnutia s priateľmi. Popri skvelých koncertoch, workshopoch a prednáškach som ocenila rehoľnú kaviareň, ktorá poskytla priestor na rozhovory aj počas menej priaznivého počasia.”
Alžbetka Hrušovská

Štefan Moravčík
Za poskytnutie materiálov ďakujeme Alžbetke Hankovej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>