40 dní pre TEBA!

Zriekanie sa mäsa je typickým znakom pôstu. Robenie dobrých skutkov je v pôstnom období nevyhnutné. Je to všetko iba povrchnou pretvárkou? Kde sa nachádza hlbší zmysel pôstu? Projekt Fourty For You prináša aj Tebe každodenné zamyslenia pre obohatenie tvojho pôstu..

Po úspešnom Projekte Vianoce, kedy v adventnom období niekoľko mladých ľudí vytváralo na každý deň krátke zamyslenie aj spolu s obrázkom, ktorý ste si ho mohli stiahnúť do svojho mobilu ako pozadie, začali združenie saleziánskej mládeže Domka spolu so združením mladých Laura projekt Fourty Four You.

Projekt Fourty Four You prináša aj tentokrát facebookovým nadšencom krátke zamyslenie s myšlienkou zo Svätého Písma obohatené o aktivitky Plug And Pray, V Akcii ale aj o nápaditý obrázok. Slogan celého projektu je: Zaži tajomstvo noci. Veľkej noci!

“Veríme, že projekt bude pre mladých ľudí príťažlivý, pretože je na webe – tam, kde sa často pohybujú. Umožňuje  im stať sa spolutvorcami každodenných zamyslení svojimi komentármi a reakciami,” vysvetlila PR koordinátorka Domky Zuzana Matejíčková pre portál www.ziwhat.sk.

K projektu sa môžete pridať aj VY! Stačí byť zaregistrovaný na sieti www.facebook.com a pripojiť sa ku skupine Forty For You. Projekt môžete sledovať aj na portáli www.ziwhat.sk.

Pripoj sa: http://www.facebook.com/FortyForYou

Štefan Moravčík

4tyForYou from robko170 on Vimeo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>