Výťažok poputuje na Haiti!

Ostrov Haiti je Vám určite známy, hlavne vďaka posledným udalostiam, ktoré s týmto ostrovom súvisia. Správa o zničujúcom zemetrasení v oblasti tohoto ostrova obehla celý svet, až sa dostala aj k nám. My sme sa preto rozhodli pomôcť, a dať trocha z tepla nášho domova aj misionárom na tomto ostrove..

Ak ste už niekedy boli na akcii Don Bosco show, určite viete, že sa vždy robila zbierka na podporu nášho strediska. No teraz sme nemohli ostať hluchí a nepočuť naše srdcia a tak sme sa rozhodli uskutočniť verejnú zbierku na pomoc obetiam zemetrasenia na Haiti. Preto ďakujeme všetkým, ktorí prispeli na túto zbierku aj na tejto akcii.
Suma, ktorou ste prispeli je 84,67 EUR. Ďakujeme!

Článok o DB SHOW si môžete prečítať na tejto stránke: http://zvolen.domka.sk/2010/02/don-bosco-show-s-donom-boscom-tak-ako-sa-patri/

A pretože sme mladí a chceme byť akční, rozhodli sme sa spolu s deťmi z detského zboru Západniarik, že suma, ktorá sa vyzbierala na koledovaní dňa 24.12.2009 taktiež poputuje na ostrov Haiti.
Suma, ktorá sa vyzbierala a ktorá poputuje na Haiti je 120 EUR. Ďakujeme!

Na pomoc misionárom prispeli aj Saleziáni spolupracovníci, ktorí sa taktiež zapojili aj do akcie Don Bosco show.
Prispeli sumou 95,33 EUR. Ďakujeme!

Celkovo sa na pomoc misionárom na Haiti vyzbieralo 300€ ktoré v najbližších dňoch poputujú cez slovensku provinciu saleziánov (Kongregácia svätého Františka Saleského) do Ríma a odtiaľ hromadne na Haiti, do tých správnych rúk.
Všetkým Ďakujeme!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>