Domka očami animátora

Ako vidí jeden z animátorov Domku, jej činnosť, pôsobenie v nej, je to naozaj krásne vyznanie, ktoré stojí za prečítanie ;-)

Sme mladí, ktorí pomocou aktivít a zábavy sa venujú ešte mladším a pomahajú im viesť duchovný život plný radosti a smiechu. Sú tu aj mladší, ktorí sa venujú starším, aby ich naučili udržať si nervy na uzde. :-P

S vierou, láskou a smiechom sa snažíme isť vzorom mladým nielen v našom združení, ale aj mladým na sídlisku a v okolí. Naše akcie, aktivity a hry idú stále na východ. Na východ, kde vychádza slnko, ktoré hreje a zároveň oslepuje. Naplňame voľný čas detí a mládeže pomocou pravidelných stretnutí, kde sa môžu odreagovať, spoznať priateľov a naučiť veľa nového.

Kladiete si otázku prečo je tu tak neveľa mladých ľudí a prečo to robia? Odpoveď je až príliš jednoduchá.
Deti a mládež sú najcitlivejšou časťou ľudskej spoločnosti. Sú budúcnosť a nádej.

Detstvo a hlavne obdobie dospievania je čas, kedy sa človek rozhodne, akou cestou pôjde. Preto im chceme ukázať, že cesta vedie aj cez Dona Bosca, ktorý veľmi dobre rozumel mladým, menil ich a založil toto nesmierne veľké dielo, ktoré sa ďalej rozširuje po svete.

Toto všetko aj viac so Saleziánmi dona Bosca (SDB), saleziánmi spolupracovníkmi (ACS), Saleziánkami (FMA) a s organizáciou Laura.

Drobi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>